DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej, płótno; 74 x 74
Sygn. l.d. Dominik
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
60 x 92 cm;
opisany na odwrocie: DOMINIK 1976/ AKRYL 60 x 92/ PEJZAŻ XXIII
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/papier,
23,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany p. d.: `T. Dominik 60`, l. d.: `168`
Praca z teki ?Konfrontacje"
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
65 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
74 x 95 cm
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno
110 x 130 cm
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Litografia barwna;
wym.: 460 x 617 mm;
sygn. i dat. p.d.: TDominik 1991, num. l.d.: 35/200.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Liquitex, karton;
77,5 x 105,5 cm
Sygn. p.d. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Liquitex, karton;
77,4 x 105,3 cm
Sygn. p.d. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1974 | ŁAKI ACRYL 90 x 110`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno;
90 x 100 cm
Sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
opisany na odwrocie: DOMINIK 2004 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, papier,
55 x 36,8 cm;
opisana l. d. ołówkiem: graf komp. 1 szt. i pośrodku: 2000 ogród;
sygn. p. d.: T. Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
64 x 89.7
sygnowany l.d.: Dominik, na odwr. l.g.: DOMINIK 1990 / 64 x 90 AKRYL / OGRÓD,