TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia/papier, 39,5 x 30 cm
sygnowana i datowana p.d.: `JTarasin 78`, w l.d. tytuł: `zapis`
Z teki grafik Jan Tarsin 1977-1978, edycja 35/40
Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika, papier; 40 x 29 cm
sygn., p.d.
olej, płótno; 114 x 146 cm
sygnatura i data p.d.: Jan Tarasin 99
na odwrocie: Jan Tarasin 1999/ "CZEKANIE III"
Estymacja: 90000 - 120000 PLN
olej/płótno, 97 x 146 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Tarasin 72/4`
opisany na odwrociu: `JAN TARASIN 1972 | "PRZEDMIOTY POLICZONE"`
- Dom Aukcyjny Desa Unicum
- kolekcja instytucjonalna, Polska
Estymacja: 120 000 - 150 000 zł
serigrafia, papier, 40 x 29,5 cm,
sygn. ołówkiem: Jan Tarasin 1979
serigrafia, papier, 40 x 29,5 cm;
sygn. ołówkiem: Jan Tarasin Kowboje i komandosi 76.
kredka, gwasz, papier;
29 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis na odwrocie ołówkiem: Pani Joannie/ Jan Tarasin /7 IV 2006
olej/płótno, 70 x 85 cm
sygnowany i datowany p.g.: `J. Tarasin 65`
opisany na odwrociu: `JAN TARASIN | 1965 | "DANAE"`
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
Estymacja: 120 000 - 180 000 zł
serigrafia, papier;
38,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn.: i dat. (ołówkiem) p. d.: JTarasin 77 oraz napis ołówkiem l. d.: Przedmioty II 17/30
grafika, 30,5 x 42 cm,
Dar Rodziny.
serigrafia, papier, 38 x 57 cm
serigrafia/papier, 15,5 x 33,5 cm
życzenia świąteczne i noworoczne l.d. oraz sygnatura: `Tarasinowie`
Estymacja: 600 - 1 200 zł
akwarela/papier, 37 x 55 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `J.Tarasin 78`
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
gwasz, papier;
26,5 x 22,5 cm;
na odwrocie dedykacja autorska: Pani Joannie / na pamiątkę / Jan Tarasin / 6. VII .2003
serigrafia/papier, 39 x 28 cm (w świetle passe - partout)
sygnowana i datowana p.d.: `J.Tarasin 78`
Estymacja: 1 500 - 2 500
serigrafia/papier, 43 x 29,5 cm
sygnowana i datowana długopisem p.d.: `Jan Tarasin 77`, w l.d.: `52/55`
Estymacja: 1 400 - 2 600
serigrafia/papier, 29,5 x 40,5 cm
sygnowana i datowana długopisem p.d.: `J Tarasin 77`, w l.d.: `50/55`
Estymacja: 1 300 - 2 500
olej, płótno, 100 x 68 cm
sygn. U dołu Jan Tarasin
Estymacja: 35000-40000 zł