1 zł
2 600 000 zł

KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)

Żółte róże

olej, tektura, 33,5 × 47,5 cm
sygnowany p. śr.: a. karpiński

Estymacja: 18 000 - 21 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Róże w wazonie

olej, płyta; 48 x 68,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Karpiński

Martwa natura z filiżanką

sygn. p.śr.
olej, tektura, 35x50 cm

Portret kobiety, 1925 r.

pastel, ołówek/papier, 42 x 36 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `A. Karpiński 1925`
ODWROCIE: na odwrociu: pieczątka `A. Karpiński | Kraków ul. Floriańska 9`; napis: `Kraków 1926.II. | I WZB - LWOW 1926 | 37. TPSP`
WYSTAWIANY: TPSP we Lwowie, 1926 r.

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Białe piwonie, 1921

olej, tektura, 38 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
Na odwrocie napis autorski niebieską kredką: VI. WZB. 1921. X. Kraków T.P.S.P; Piwonie / mal. / a. Karpiński / Kraków oraz 2 nalepki: a Karpiński/ Piwonie różowe, druga z informacjami z galerii[?] przy Placu Mariackim z tytułem Piwonie (częściowo uszkodzona);

Żonkile, 1943

olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. z lewej pośrodku: a karpiński 43.

Róże w wazonie, 1943

sygn. z prawej: akarpiński / 1943r

BIAŁE PIWONIE, 1945

Olej, tektura; 71 x 101 cm
Sygnowany p.d.: A. Karpiński | 1945

Maki w wazonie

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Karpiński

Kwiaty w wazonie na kominku

olej, tektura, 21 x 16 cm,
sygn. śr.d.: A. Karpiński

Żółte róże

olej, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński

Mimozy

olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygn. p. śr. a.karpiński

Estymacja: 18 000 - 23 000 zł

Cynie

Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygn. l.d. a.karpiński

Estymacja: 18 000 - 20 000 zł

Portret kobiety, 1920

Pastel, karton; 53 x 40 w świetle passe-partout
Sygn. p.g. A.Karpiński/ 1920

Estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Maki

Olej, tektura, 35 x 50 cm
Sygn. l.d. a.karpiński

Estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Róże

Olej, tektura; 49 x 68 cm
Sygn. p.śr. a.karpiński

Estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Akty kobiece - zestaw trzech prac

ołówek, papier; sygn. ołówkiem p. d.: ak;
Akt siedzący - 22,2 x 14,9 cm;
Akt stojący (ze studium dłoni) - 24 x 18,8 cm;
Akt potrójny - 27 x 21,4 cm;

Kwiaty

olej, płyta; 39 x 48 cm;
sygn. p. d.: a. karpiński

MAKI W WAZONIE

Olej, tektura; 68 x 53 cm
Sygnowany p.g.: A. Karpiński 1919-V.; na odwrocie: Maki N. 3- | Lipiec 1919
Na odwrocie na ramie nalepka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego, Kraków ul. Szczepańska 9 z opisem pracy.

Portret Pani Pieńkowskiej, 1908

Olej, płótno; 105 x 87 cm
sygn. l.d. Alfons Karpiński/ 1908 w Paryżu

Estymacja: 60.000 - 70.000 zł

liczba obiektów: 875