OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Inkografia, druk pigmentowy, papier archiwalny Fain Art Wave Illford,
40x60 cm (rozmiar M),
egzemplarz autorski,
sygn. ołówkiem na licu, sucha pieczęć Desa Modern. Wydane nakładem Desam Modern.
cena wywoławcza: Wykup abonament
60x44 cm (rozmiar M),
egzemplarz autorski,
Lustro: Trzeci wymiar czasu, 2010 r.
obiekt: obraz zainstalowany do XIX-wiecznej ramy,
całość: 66 x 34 cm (wraz z ramą), obraz: olej, akryl/płyta pilśniowa, 20 x 26 cm
sygn. na obrazie p.d.: `Olbiński`
opisany na odwrociu obrazu: "Third dimension of time" (study) | Olbiński`
olej, płótno naklejone na tekturę,
42 x 37 cm;
sygn. l. d.: R. Olbiński
olej, płótno,
60 x 75 cm;
sygn. l. d.: R. Olbiński
BEZPIECZNY DYSTANS, 2001/2009 R.
inkografia/papier,
30 x 21 cm
sygnowana ołówkiem p. d.: `Olbiński`, l. d.: numer edycji: `2/100`
wg: "Bezpieczny dystans", 2001 r., akryl/płótno, 81,3 x 55,9 cm
olej, płótno,
43 x 53 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
serigrafia
54 x 77 cm
serigrafia
60 x 40 cm
serigrafia 25/35
65x97 cm
litografia, papier,
76 x 53 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d. Olbiński (na płycie i ołówkiem); num. l.d.: 112/200 (ołówkiem)
akryl, płótno,
61 x 50 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
olej, płótno,
67 x 81 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
litografia barwna, papier,
84 x 67 cm;
sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35
litografia, papier, 76 x 53 cm (odcisk kamienia);
olej, płótno, 46 x 31 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
gwasz, kredka, papier; 28,7 x 40,5 cm
sygn. p.d. Olbiński
serigrafia barwna, papier,
54 x 74.8 cm
sygn. z martycy p.d.: Olbinski sygn. oł. pod ryc. l.:176/200, p.: Olbinski