WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
olej, ołówek, płótno, 33 x 27 cm;
opisana u dołu: przypadek w grze 5x5 winiarski`99
cena wywoławcza: Wykup abonament
opisana u dołu: jedenasta gra 5x5 winiarski`99
akryl, olej, ołówek/płótno, 102 x 51,5
sygn. i dat. na blejtramie: `Winiarski 1966` oraz `WINIARSKI`
akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygn. na blejtramie: "WINIARSKI` oraz tytuł: `SURFACE`
na odwrocie nalepka z Biennale w Sao Paolo z 1956 r. z opisem
akryl, plyta pilsniowa, drewno,
25 x 25 cm
sygnowany p.d.: winiarski 86; l.d.: mala gra
PRZYPADEK W DOSRODKOWYM ZBIORZE, 1984
akryl, olówek, plyta pilsniowa,
64.5 x 64.5 cm
sygnowany p.d.: winiarski 84.; l.d.: chance in centri petal set
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
na odwrocie na ramie ołówkiem: Winiarski 1969
akryl, płótno, 50 x 50 cm;
na odwrocie napis: przypadek w grze 7 x 7 / winiarski `99
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: 9-ta gra 7x7 / Winiarski ` 99
na odwrocie pieczęć Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków zezwalająca na wywóz za granicę
akryl, płótno, 60 x 60
na odwrocie naklejka: 0378 / 2005 / M/F
na blejtramie węglem: Winiarski 1969
olej/płótno, 38 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Winiarski `98`
olej/płótno, 39 x 30 cm
olej, płótno, 24 x 18 cm;
sygn. i dat. p.d.: Winiarski `99,
w l.d. napis: chance in game
Szczęście w grze (Chance in Game), 1990
akryl, ołówek, płótno,
106 x 106 cm
na odwr., na płótnie napis autorski: chance in game | winiarski `90 oraz dwie podłużne pieczątki
olej, płótno, 33 x 27 cm;
w l.d. napis: przypadek w grze
olej, płótno, 24 x 18 cm;
w l.d. napis: chance in game
KOMPOZYCJA (1, 2, 3, 4, 5, 6), 1999
akryl na płótnie,
18 x 13 cm,
sygnowany p.d. "Winiarski 99"
technika własna, 49,5 x 49,5 cm,
sygnowany p.d. "Winiarski 84", l.d. "autorska"
akryl, ołówek, płótno,
106 x 105.5 cm
na odwr., na płótnie napis autorski: 40-th game | winiarski `90 oraz podłużna pieczątka