MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/sklejka,
62,5 x 85 cm
ODWROCIE: naklejka depozytowa Muzeum Narodowego w Warszawie
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Widok parku i dworu w Lusławicach, 1922
akwarela, papier,
wym. 49 x 65 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski / Lusławice 1922
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, ołówek/papier,
37 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski | Charzewice` oraz dedykacja p. d.: `P. Muszce Kowalskiej | ku wspomnieniom jasnych dni | w Charzewicach | w roku 1931 lato`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, tusz/papier,
48 x 34 cm (w świetle passe - partout)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. p.d.
akwarela, papier
38.5x50.5 (w świetle passe-partout )
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton,
62 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (długopisem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
- motyw z Kanady
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
59 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, sklejka,
25 x 30 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski
Praca ujęta w katalogu: Spotkania ze sztuką Jacek i Rafał Malczewscy, Kołobrzeg 2009 r., nr kat. 64
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, sklejka
71 x 91 cm
niesygnowany
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
38 x 55 cm
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
31,5 x 47,5 cm
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
gwasz, akwarela na kartonie
69 x 99,5 cm,
sygnowany l.d. "Rafał Malczewski /Zakopane 1936"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na kartonie,
28,5 x 39,5 cm,
sygnowana l.d. "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
34 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno,
40,5 x 56 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura,
72 x 98 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski;
na odwrocie nalepka z Oddziału Aukcyjnego Antykwariatu Artystycznego Fr. Studzińskiego w Krakowie przy ul. Straszewskiego 27 z nr porządkowym 490
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwaforta/papier,
36 x 49,5 cm
sygnowany l. d.: `R. Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysie ołówkowym na kartonie,
31 x 46 cm
sygnowana p.d. "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
37 x 56,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier,
37,5 x 56 cm
sygnowany l. d.: 'Rafał | Malczewski'