SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, tektura, 42,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel magazynu przyborów malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Matka Boska z Dzieciątkiem wśród łąk
olej, płótno,
40,5 x 50 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Akwarela;
wym.: 10 x 10 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz. Oryginalna oprawa międzywojenna, zakład A. Małka w Krakowie.
Kraków Barbakan i Brama Floriańska
Akwarela;
wym.: 10 x 10 cm;
Kraków Sukiennice i wieża ratuszowa
Akwarela;
wym.: 10 x 10 cm;
Akwarela;
wym.: 10 x 10 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz. Oryginalna oprawa międzywojenna.
Akwarela;
wym.: 12,5 x 9 cm;
olej, płótno naklejone na tekturę,
37 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`
olej, płótno, 42 x 68 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz / 1917
olej, tektura, 42,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 15,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno dublowane,
50 x 101 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
W hołdzie Ludwikowi Zamenhofowi, 1912
olej, płótno naklejone na tekturę, ok. 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
olej/płótno,
35 x 51 cm
sygnowany l. d.: `A Setkowicz`