BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
olej, tektura; 25 x 64 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: S. K. Batowski | 1900
cena wywoławcza: Wykup abonament
SPOTKANIE POD KWITNĄCĄ JABŁONIĄ, 1924 r.
Olej, płótno, 63,2 x 88 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Batowski 1924
Olbrzymie bukiety niosła para ludzi
ołówek, tusz lawowany, gwasz, papier,
41 x 31 cm;
sygn. p.d. - St. Batowski
olej, płótno, 48 x 58.5 cm
olej, płótno 51,5 x 41
sygnowany u dołu po lewej: "S. Kaczor Batowski Monachium 87"
na krośnie stempel monachijskiego składu ram