DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993
olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: Dominik 1993/ OIL ON CANVAS 32 x 40 (81x101)/ FOUR SEASONS - WINTER/ (ZIMA)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 81x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK 2000/ OL. PŁ. 81X100/ PEJZAŻ
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 55 x 61 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
sygnowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK | 55 x 61 FARBY AKRYLOWE | ``NATURA`` 1970`
Estymacja: 29 000 - 35 000
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/papier, 69,5 x 90,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T.Dominik 1955`, w l.d.: `drzeworyt`, śr.d.: "Macierzyństwo"
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 95 x 80 cm
sygn. l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej na płótnie
92 x 73 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno; 67 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie opis autorski: DOMINIK 1979 /AKRYLE 67 x 90 /ŁĄKA II
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 75 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
Estymacja: 28 000 - 38 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany n odwrociu: `50 x 60 DOMINIK | "PEJZAŻ" AKRYLE | 1982`
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/papier, 18,5 x 19,5 cm
sygnowany p.d. ołówkiem: `T. Dominik`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno;
79 x 109 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Na odwrocie opis autorski: DOMINIK/ KWITNĄCE DRZEWA IV/ FARBY AKRYLOWE/ 1970 80 x 110
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno;
76,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 76,5 x 76,5 cm
sygnowany l.d.: `Dominik 62`
- kolekcja Stanisława Jordanowskiego
- Lipert Gallery, Nowy Jork
- prywatna kolekcja, Stany Zjednoczone
- Lipert Gallery, Nowy Jork
Literatura:
Vademecum malarstwa polskiego w USA, Stanisław Jordanowski, [red.] Magdalena Korytowska, Wrocław 1996, poz. XLII.
Estymacja: 60 000 - 90 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 64 x 90,5 cm
sygn. p.d. Dominik
estymacja: 20000 - 25000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l.d. Dominik
estymacja: 29000 - 35000 zł