EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel/papier
41 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage, papier,
67 x 77.5 cm
sygnowany p.śr.: stasys
pastel/papier
42 x 29,5 cm
sygn. p.d.: `Stasys`
pastel/papier
41 x 28 cm, (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Stasys`
NAJPIERW MUSI POJAWIĆ SIĘ KSIĘŻYC
olej/płótno
50 x 40 cm
sygn. dwukrotnie l. g. i p. d.: `Stasys`
Exlibris Wojciech Jakubowski, 1996
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 125 x 85;
sygn. oł. p.d.: Stasys
Exlibris Bogna Jakubowska, 1996
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 110 x 120;
sygn. oł. p.d.: Stasys
pastel,
30x42 cm
pastel/papier,
40 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: `Stasys`
olej na płótnie, 50 x 40 cm,
sygnowany dwukrotnie l. g. i p. d. "Stasys "
pastel, papier, 53 x 73 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `Stasys
akryl, płótno, naklejone na tekturę,
46 x 38 cm;
sygn. p. d.: Stasys u dołu napis: Il demande si tu es d`accord;
tempera, papier,
20,5 x 13,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys; na odwrocie napisy autorskie
tusz, ołówek, kredka
28,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: 1999 / Stasys (kredką)
pastel na papierze, 65 x 50 cm, sygnowany i datowany p.d. "stasys", l.d. "Pan J". Na odwrocie oł. "RIVOLI", wymiary, data i nr "883". Na zaplecku kartka Wojew. Oddziału Ochrony Zabytków w Krakowie ("przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę"); kartka Galerii Artemis w Krakowie oraz napis oł. "Rivoli"
ołówek na papierze, 20,5 x 30,5 cm, sygnowany p.d. "Stasys"
pastel, papier;
42 x 29,5 cm
sygn. p.d.: stasys