FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Tam, gdzie rosną poziomki (reż. Ingmar Bergman) ,
85 x 59 cm, sygnowany "Flisak". Wyd. Centrala Wynajmu Filmów.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Podwodna odyseja, kanadyjski film przygodowy z 1974 r.
84 x 57,5 cm, sygnowany "Flisak". Wydawca: Centrala Rozpowszechniania Filmów. Nakład 6 000 egz.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Moderato Cantabile, (reż. Peter Brook) 1960;
85 x 58,5 cm; sygnowany "Flisak". Wyd. Centrala Wynajmu Filmów.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
(reż. Eriprando Visconti); 84 x 58 cm, sygnowany "Flisak"; drobne reperacje.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela,
20,5 x 29 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d "F"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
piórko, gwasz, akwarela na papierze,
20,2 x 14 cm,
na odwrocie ręką autora (ołówkiem) tytuł pracy
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Technika mieszana, 28 x 38,5 cm. Wystawiany i reprodukowany: "Jerzy Flisak. 50-lecie twórczości". Warszawa 2000, s. 2.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
29,5 x 21 cm
sygnowany p. śr. inicjałem: 'F' i podpisany ołówkiem p. d.: 'Siemion'
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier,
31 x 30 cm
sygnowany inicjałem p. d.: `F`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
drzeworyt, papier, 60 x 40 cm;
opisany u dołu: 3/3 Dante Terfel Panek 65/93 (ołówkiem)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
ilustracja do książki Przez lądy, morza i przestworza
technika offsetowa
20,5x19,5cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
technika offsetowa
20,5x19,5cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
technika offsetowa
20,5x19,5cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela, papier, 20,5 x 28,8 cm (w św. oprawy);
sygn. p. d.: F
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz pióro, akwarela, karton krem.,
27.3 x 21 cm
sygn. p.d.: JF [monogram wiązany]
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela, papier, 25,5 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: F