EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej, sklejka, 37,5 x 46
Nie sygn., na odwrociu napis l. d.: "Ebiche"
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno,
73 x 62.5 cm
sygnowany p.d.: Eibiche
W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie.
Obraz ze zbiorów Art-B
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
MARTWA NATURA Z RYBĄ, przed 1939
olej na płótnie,
28,3 x 39 cm,
sygnowany p.d. "Ebiche"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej na płótnie naklejonym na tekturę
55,8 x 46 cm
Sygnowany l.d. - "Eibisch"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Sygnowany ołówkiem p. d.: "Eibisch"
Flamaster/papier, 39,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej na płótnie,
28,3 x 39 cm,
sygnowany p.d. "Ebiche"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
ołówek ,papier,
31,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: E Eibisch 1972
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI RÓŻAMI I FILIŻANKĄ
olej na tekturze, 47,5 x 37 cm w świetle ramy, niesygnowany
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
długopis, papier, 22 x 28 cm;
sygn. p. d. (z dedykacją): Drogi Bodziu / Zamiast / E. Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej na tekturze 65 x 52 cm
Sygnowany l.d. - "Ebiche"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno,
45.5 x 38.2 cm
sygnowany p.d.: Eibisch
Na odwrocie napis ołówkiem: N. 5.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
65 x 52 cm, olej, tektura,
sygn. l. d. Eibisch, na odwrociu napisy: mal. 1940, oraz: wł. Karol Zalicki
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Tusz lawowany na kartonie 43 x 56,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Eibiche"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)