ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej/tektura, 33 x 23 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl/płótno,
18 x 13 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwietniewicz 07`
naklejka autorska na odwrocie
olej, płótno,
73 x 73 cm;
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie: 36 / V /90
akryl, płótno, 46 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz
na odwrocie opis autorski: Pejzażyk / 1986 / ĆWIERTNIEWICZ
olej, płótno, 33 x 38 cm; sygn. p.d.: Ćwiertniewcz
olej, akryl, płótno
38 x 126,5 cm;
sygn. p. g.: Ćwiertniewicz `92
na odwrocie napisy autorskie: 107 / X/92
akryl, sklejka, 22 x 17,3 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `02
na odwrocie numer autorski 729 i data 12.12.02
olej/płótno, 24,5 x 35 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwiertniewicz `97`
opisana na odwrocie: `143 | 8/IV/97`
OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO
24x14
2008
SYGN. p.g. ĆWIERTNIEWICZ`08
akryl, płótno,
24x35 cm
tempera na papierze,
29,5 x 41,5 cm,
sygn.
Dyptyk z cyklu: Bez tytułu 29 i 30, 2008 r.
olej i akryl na papierze,
20,5 x 15 cm,
sygn.
olej, płótno
13x18 cm
2007
Syg. opis obrazu na naklejce na odwrocie
akryl, olej/płótno,
38 x 46 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwietniewicz 95`
opisany na naklejcie na odwrocie: `43 /17/II/95`
akryl, płótno
33 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `98;
Na odwrocie napis autorski: 329 / 19/II/98
olej, akryl, płótno
25 x 101 cm, sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,
na odwrocie opis autorski: 101 / IX/92
olej/płótno,
24 x 54 cm
sygn. i dat l.g.: `ĆWIERTNIEWICZ 95`
opisany na odwrocie: `4 / 4/I/95`, na blejtramie pieczęć autorska