FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
offset/papier,
82,5 x 57,5 cm
sygn. p.d.: `Flisak`
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
I NA JAWIE I WE ŚNIE ZAWSZE ZGODNIE Z BHP, 1972 R.
offset/papier,
68 x 48 cm
sygn. l.d.: `Flisak`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
offset/papier,
84 x 58 cm
sygn. l.g.: `Flisak`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
offset/papier,
84,5 x 58,5 cm
sygn. p.d.: `Flisak`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
offset/papier,
84,6 x 57 cm
sygn. p.d.: `Flisak`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz,
29,5 x 21,6 cm (na arkuszu 41 x 29,5 cm),
na odwrocie, ołówkiem tytuł "Świt" oraz nalepka wystawowa CBWA okręgu warszawskiego z 1956 roku z danymi technicznymi.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Projekt ilustracji do Świerszczyka
Tusz 20,5 x 29,5 cm. Z pracowni artysty.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Tusz, 20,5 x 29,5 cm. Z pracowni artysty.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Projekt ilustracji do Płomyczka
Tusz, 20,5 x 29,5 cm, sygnowany p.d. "F".
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Projekt do wiersza Juliana Tuwima. Akwarela, tusz, 23 x 27 cm. Z pracowni artysty.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier,
30,5 x 23 cm
sygnowany p. d. inicjałem `F`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
SKRYTYKUJĘ NACZELNIKA WIĘZIENIA, MOŻE MNIE ZWOLNI
tusz/papier,
41,5 x 29,5 cm
sygnowany l. d. inicjałem `F`, opisany na odwrocie
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
offset/papier
84 x 58,5 cm
sygn. l.d.: `Cieślewicz 62`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
JAK ROZPĘTAŁEM II WOJNĘ ŚWIATOWĄ, CZ.1 UCIECZKA, 1970 R.
offset/papier
84 x 58,5 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, tempera, papier,
25,5 x 32 cm (w świetle oprawy)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela/papier,
26 x 40 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier,
22,5 x 32 cm
sygnowany p. d.: `F`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, akwarela/papier,
21 x 29 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, tempera, papier,