MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
72.5 x 57.8 cm
sygnowany l.d.: K. Mackiewicz
olej na płótnie, 52 x 61,5 cm, sygnowany p. d. "K. Mackiewicz"
olej, płótno, 60,5 x 81,5 cm; sygn. l.d.: K. MACKIEWICZ
olej, tektura,
60.7 x 50.5 cm
Sygnowany p.d.: K. MACKIEWICZ
olej na płótnie dublowanym,
62 x 77 cm
sygnowany p. d. "K. Mackiewicz"