ARTYSTA nieokreślony, XX w.
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 22 cm;
napis p. d.: Rothenburg/ 11.8.13/ Fr. Mellin (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
piórko, tusz, akwarela; 18 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
litografia (?), papier;
owal 19,8 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Zestaw fotografii z albumu rodzinnego malarza Józefa Kidonia (1890-1968)
121 sztuk;
fotografie czarno-białe, format zróżnicowany;
od 5,2 x 2,1cm do 9 x 14 cm;
część fotografii z odręcznymi adnotacjami ołówkiem na odwrocie.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, deska; 16,5 x 24 cm;
sygn l. d.: J. v E.
Na odwrocie opis ołówkiem: King Charles / spanielo
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
litografia ?, papier; 24,5 x 29,8 cm (odcisk płyty), 30 x 40 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: MH/ 73 (monogramem na płycie); oraz poniżej odcisku ołówkiem M. Ha....; nr odbitki l. d.: 1/20 II.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płótno, 63 x 55 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.,
olej, płótno,
30x24 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwaforta, papier, 16,3 x 21,3 cm (odbicie), 18 x 22,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
sygn. p. d.: (nieczytelnie), l. d.: eA
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płótno, 53,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: K. H. .../ 44? (nazwisko i pierwsza cyfra daty nieczytelne)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drzeworyt, papier,
29,5 x 36 cm (odcisk płyty);
opisany p. d.: KADZAND / augustus 1957 / Jaroslav,
sygn. u dołu ołówkiem : nieczytelnie