TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta MDF, 88 x 83 cm, na odwrocie certyfikat autentyczności od autorki
cena wywoławcza: Wykup abonament
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta mdf;
50 x 79 cm;
na odwrocie certyfiakt autentyczości od artystki
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta MDF, 65 x 97 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta MDM,
50 x 110 cm
na odwrocie: certyfikat autentyczności podpisany przez autorkę
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta,
107 x 55 cm
na odwrociu opisany: ` "MONTAŻ" | VIOLA TYCZ | 2011 | 55 X 107 | AKRYL/PŁYTA` oraz Certyfikat autentyczności
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl, płyta MDF, 23 x 40 cm,
na odwrocie naklejony autorski certyfikat
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta, 102 x 55 cm
na odwrociu opisany: ' "PRYSZNIC II" | ViTycz | akryl/płótno |2011' oraz certyfikat autentyczności
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl, płyta; 55 x 107 cm
Sygn. na odwrocie: V. Tycz
TYCZ Viola (ur. 1973)
linoryt,
12,2x19,2 cm w św. p-p.,
egz. autorski, na odwrocie nalepka autorska, sygn. i opisany na odwrocie /"Watching the Sky" AP 1/21 2011 198x90 VTYCZ/
TYCZ Viola (ur. 1973)
linoryt,
19,8x9 cm w św. p-p., egz. autorski, nakład 12/19, na odwrocie nalepka autorska,
sygn. i opisany na odwrocie /" The Citizen " AP2 1/21 2011 122x192 VTYCZ/
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta,
55 x 90 x 4,5 cm
na odwrociu opisany: ` "OCZYSZCZENIE" | 55 x 90 | V.Tycz 2011` oraz nalepki autorskie
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl, płyta
55 x 127,5 cm
Sygn. na odwrocie: "NA PLAŻY", 2011/ AKRYL NA PŁYCIE/ 55 x 127,5 cm/ V.Tycz
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/płyta, 55 x 70 x 4,5 cm
na odwrociu opisany: `KANAPA 1 | 55 x 70 | 2011 | V. Tycz`
TYCZ Viola (ur. 1973)
Technika własna, płótno;
100,5x168 cm
Sygn. na odwrocie: WUJO/ 100,5x168, 2007/ TECH II IX/ V.Tycz
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/deska,
55 x 103 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
TYCZ Viola (ur. 1973)
intaglio, polimer wodny , wklęsłodruk Ap 6/24,
17 x 12,5cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
intaglio, polimer wodny, wklęsłodruk, proof II/19/40,
19x16cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
intaglio, polimer wodny, wklęsłodruk, 28/60,
17 x 16 cm
TYCZ Viola (ur. 1973)
akryl/deska, 121,5 x 55 cm
sygnowani i datowany na odwrociu
TYCZ Viola (ur. 1973)
Akryl, płótno;
103x169 cm
Sygn.na odwrocie: "STYPA"/ 103x169 cm/ 2007/ AKRYL NA PŁÓTNIE/ V.Tycz