HARTWIG Edward (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
[Kraków. Sukiennice. Pomnik Mickiewicza]. [l. 60. XX w.?].
Fotografia form. 27,6x38,1 cm
[Kraków. Dziedziniec Biblioteki Jagiellońskiej]. [l. 60. XX w.?].
Fotografia form. 27,3x33,67 cm
[Danuta Szaflarska - portret]. [l. 60. XX w.?].
Fotografia form. 4x17,5 cm
[Adolf Dymsza - portret]. [l. 60. XX w.?].
Fotografia form. 4x17,5 cm
[Helena Hartwig? - portret]. [l. 30. XX w.].
Fotografia form. 29,8x39,8 cm
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23,5 x 18 cm, pieczęć autorska na odwrocie,nakład: 1/1; vintage print.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 21 x 16 cm; pieczęć autorska na odwrocie,nakład: 1/1; vintage print.
fotografia barwna, papier, 26,5 x 39,5 cm; sygn. p.d.: E. Hartwig, dat. oraz pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, life-time print
Przeprowadzenie Kanalizacji MDM, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 12,5 x 16,5 cm; sygn. ołówkiem na odwrocie: Przeprowadzenie Kanalizacji MDM - Marszałkowska, oraz pieczęć autorska, pieczęć spółdzelni MDM; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
Pan Twardowski, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 18 cm, podwójna pieczęć autorska na odwrocie: Hartwig/Myszkowski; nakład: nieokreślony, vintage print
Szecherezada, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 18 x 23,5 cm, pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 18,5 x 25 cm; pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 18 cm; pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
Serenada, scena zbiorowa, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier,13 x 17,5 cm; pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
Serenada - Barbara Bittnerówna, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 17 x 12,5 cm; pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom/papier, 31 x 39 cm
sygn. l.d.: `E. Hartwig` (sztyftem, na odbitce)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 37 x 27,5 cm; sygn. l.d.: EH, na odwrocie opis i pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 26,5 x 37,5 cm; sygn. l.d.: EH, na odwrocie pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print