PICASSO Pablo (1881-1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
sygnowany, datowany na kamieniu l.g.
litografia barwna, tinta
50.5x39
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 18 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. śr. g. na kamieniu: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 47 x 36 cm;
sygn i dat. l.g. na płycie: Primavera 26.2.67.V / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 61,5 x 50 cm;
sygn. i dat. na płycie l.d.: Picasso 10.8.55
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
40 x 50 cm;
sygn. i dat. na płycie p.d.: 11.8.69 / VI / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 32,5 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie śr. d.: Picasso, na odwrocie opis i nr płyty: 171
PICASSO Pablo (1881-1973)
Akt z cyklu Komedia ludzka 1954
heliograwiura, papier, 31 x 23,5 cm (w świetle passe-partout); dat. p. d.: 4.I.54
PICASSO Pablo (1881-1973)
Z cyklu Krzesła 15.11.55.I (1955)
sygn. dat. l.d.
litografia barwna
26x42 (w świetle passe-partout )
PICASSO Pablo (1881-1973)
Z cyklu Krzesła 8.11.55.IV (1955)
sygn. dat. l.g.
litografia barwna
26x41.5 (w świetle passe-partout )
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 64,5 x 50 cm; sygn. i dat. l. g. na płycie: 29.4.63/Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
grafika barwna, wym. 64,5 x 49,5 cm(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na płycie w p.d.: Picasso / 21.4.58, odbitka późniejsza
PICASSO Pablo (1881-1973)
Atelier lub niebieskie krzesło
serigrafia, papier, wym.: 26 x 41 cm
sygn. l.g.: 8 II 55 IV Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
Gołąbek pokoju 1962 (odbitka późniejsza)
litografia barwna, papier, 55 x 75 cm ; sygn. i dat. na płycie p.d.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 31 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. na płycie: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
Korowód z gołąbkiem (1961, odbitka późniejsza)
sygnowany, datowany na płycie p.d.
litografia barwna
59x48.5
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 26,5 x 36 cm (w świetle passe-partout);
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 30 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
PICASSO Pablo (1881-1973)
Tancerze (Flecista, koza i tancerz) 17 XI 1959
litografia, papier,
63 x 50 cm
sygnowana z płyty l.g.: Picasso | 17.11.59. [liczba miesiąca podkreślona ciemnonieb. flamastrem], niżej oł.: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
Gołąbek pokoju (1961, odbitka późniejsza)
sygn. dat. na kamień p.d.
litografia barwny
47x55