ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z kwitnącymi drzewami, ok. 1970
olej, tektura; 35 x 41cm;
sygn.p.d.: aneri
Ogród z kwitnącymi jabłoniami, ok. 1970
olej, tektura; 33,5 x 47cm;
napis p.d.: aneri
Widok z okna - Kalwaria, ok. 1960
olej, tektura; 51 x 35cm;
sygn.l.d.: aneri
Niebieski leżak pod drzewem - Kalwaria, ok. 1976
olej, tektura; 50,5 x 35cm;
sygn.p.d.: aneri
Wczesnowiosenny pejzaż - Kalwaria, 1979
olej, tektura; 34,5 x 48,1cm;
sygn.l.d.: 1979 Aneri
Pejzaż wiosenny - Kalwaria, ok. 1975
olej, tektura; 35 x 49,5cm;
sygn.p.g.: aneri
Stara jabłoń - Kalwaria, ok. 1979
olej, tektura; 49 x 34cm;
sygn.p.d.: aneri
Pejzaż górski - Szczawnica, 1960
olej, tektura; 65,5 x 50,5cm;
sygn.p.d.: aneri
Pejzaż górski - Szczawnica, 1965
olej, tektura; 29,5 x 41cm;
sygn.l.d.: aneri
olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 64cm;
sygn.l.d.: aneri
Pejzaż z Jastrzębiej Góry, 1936
olej, płótno naklejone na tekturę; 49,5 x 72,5cm;
sygn.p.d.: aneri