ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika własna, 20,6 x 21,8
sygn. l.d.: N. 37/ Rajmund Ziemski
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 61 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI 61;
opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ 60 X 38 / PEJZAŻ 43/61
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
tusz, gwasz na papierze,
61 x 47,5 cm,
sygnowany l.d. "RAJMUND ZIEMSKI / 62." i datowany p.d. "1-X-62"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
tusz pióro, akwarela, papier,
61,7 x 46,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem l.d.; 14-I-65 | RAJMUND ZIEMSKI
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
litografia barwna, papier,
21 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: IV.83 / Rajmund Ziemski
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika mieszana, papier
69,3 x 49 cm
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno 120 x 60 cm
sygn. p.d.: ZIEMSKI 63
na rewersie : RAJMUND ZIEMSKI/PEJZAŻ 18/6/120x60/1963
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Gwasz, tusz na papierze 46 x 30,5 cm
Sygnowany p.d. - "Ziemski 57"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno,
99.5 x 80 cm
sygn. l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 84., na odwr. l.g.: RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 4/84 | 100 x 80
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 130 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: RAJMUND ZIEMSKI 97
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
litografia barwna, papier, 20 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: 62/Rajmund Ziemski
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Olej na płótnie 90 x 60 cm
Sygnowany l.d. - "Rajmund Ziemski / 66"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Gwasz, tusz na papierze 68 x 48 cm
Sygnowany p.d. - "Rajmund Ziemski"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika własna, płótno, 124 x 44,5 cm; sygn. l. d.: ZIEMSKI / 62
Na odwrocie napis: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 51/62 / 125 x 45 / 1962
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, tusz pióro, odciskanie, papier gąbczast,
68.5 x 48.5 cm
sygnowany tuszem l.d.: RAJMUND ZIEMSKI, p. d.: 13-X-63
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, karton, 49 x 63 cm; sygn. l.d.: R. Ziemski 1958
na odwrocie: nalepka CBWA w Krakowie
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Akwarela, gwasz, tusz na papierze 60 x 47 cm
Sygnowany l.d. - "Rajmund Ziemski / 62"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 100 x 80
sygn l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 84.; na rewersie napis: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 4/84
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
tusz, akwarela na brystolu, 64 x 94 cm
na dole dedykacja: "Pani Franciszce Malinowskiej z prośbą o przyjęcie/R. Ziemski", datowany p. d. "19-VI-60"