GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)
olej na płótnie, 97 x 67 cm,
sygnowany na odwrocie:"S. Gierowski /Ob. D III / Warszawa /1983"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
200 x 130 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: S. Gierowski / ol DLXXXV / 1988
litografia barwna
19 x 20,4 cm; sygn. i dat. p. d.: Gier... / ?- 60;
praca pochodzi z teki "Konfrontacje" z 1960 r.
akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)
Bez tytułu (1960, z teki Konfrontacje)
sygn. dat. p.d.
litografia barwna
19.1x20.4
olej na płótnie, 146 x 115 cm, sygnowany na odwrocie p.g. "S.Gierowski 97 DCCVII",
na odwrocie pieczątka zezwalająca na wywóz zagranicę
akwarela na brystolu,
sygnowana p.d. "SGierowski 78"
akwarela, papier;
19,7 x 19,7 cm
sygn. p.d: Gierowski
akwarela, papier;
20 x 19,5 cm
sygn. p.d: SGierowski
akwarela, papier,
71 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79
akwarela, papier
73.6 x 51.2 cm
sygnowany p.d.: S Gierowski | 02
akwarela, karton,
9 x 49 cm
sygnowana oł. p.d.: S Gierowski 2001
olej, płótno
135.5 x 100 cmsygnowany na odwrocie na płótnie p.g.: S Gierowski | Ob DXCVIII | WARSZAWA 89
gwasz/papier,
17 x 17 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Stefan Gierowski 1961`
olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/ OB. DXLVIII/ 85
kredka, papier, 19 x 15 cm;
sygn. p. d.: sg
akwarela, papier, 75 x 52 cm;
sygn. p.d.: SGierowski `95