SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Widok na kościół św. Barbary w Krakowie, 1922 r.
akwarela, papier, 27,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: A. Setkowicz 922
Estymacja: 2 600 - 3 500 zł
akwarela, papier; 26,5 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
na odwrocie owalna pieczęć: MAGAZYNU PRZYBORÓW MALARSKICH R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11
akwarela/papier, 31 x 47 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `A. Setkowicz`
Estymacja: 3 000 - 4 000
Scena zimowa. Sanie przed kuźnią, lata 20.
Akwarela, tektura malarska; wym.: 16 x 31,5 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
olej, płótno, tektura, 38,5 x 48 cm,
sygn. l.d.: A Setkowicz
olej/tektura, 28,5 x 48 cm
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
olej/płótno, 44 x 94 cm
ODWROCIE: pieczątka ze składu przyborów malarskich: `ISKRA & KARMAŃSKI | KRAKÓW`
Estymacja 18 000 - 25 000 zł
SANIE CIĄGNIONE PRZEZ CZWÓRKĘ KONI ZIMĄ
Akwarela, papier; 16 x 31 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno; 45,5 x 95,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 15 x 30 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 16 x 23 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
DWA WOZY Z SIANEM WJEŻDŻAJĄCE DO WSI
Akwarela, papier; 16 x 31 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier naklejony na tekturę, 15,8 x 31,3 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 15 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier,
14,8 × 25,5 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: A.Setkowicz
na odwrocie nalepka z salonu antykwarycznego:
ALEKSANDER THOMAS/ POZNAŃ NOWA 5. TEL. 2561/ = / SALON SZTUKI/ MARMURY - ALABASTRY/ PRZYBORY ARTYSTYCZNE
Estymacja: 3 000 - 3 500 zł