LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno, 79.5 x 81 cm
sygn. l.d.: Lebenstein 63 op.
na odwrocie: Lebenstein 185/ Figure no 185/ 1963
na odwrocie: papierowe naklejki Societe Auxiliaire des Expositions Palais des Beaux Arts w Brukseli, Galerie Lacloche w Paryżu oraz firmy transportowej La Continentale Menkes na odwrocie zniszczona papierowa naklejka Salonu Sprzedaży Dzieł Sztuki przy T.S.P. w Krakowie z odręcznym opisem obrazu
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz/papier milimetrowy, 40,5 x 27,8 cm
sygnowany l.d.: 'LEBENSTEIN' i datowany p.d.: 'II/56'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz/papier milimetrowy, 56,5 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'JAN LEBENSTEIN'
na odwrociu nalepka: 'Raydon Gallery, New York'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Bez tytułu (figura osiowa), 1963 r.
akwarela, tusz/papier, 53 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Lebenstein 63'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Salle d'attente (Poczekalnia), 1969 r.
ołówek/papier, 24 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Lebenstein 69'
na odwrociu opisany, tytułowany i datowany: 'Lebenstein | Salle d'atentte | 1969'
- Galeria Sztuki Alicji i Bożeny Wahl, Warszawa
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela, papier, 43,5×58,5 cm
sygnowany p.d. "Lebenstein", l.d. "Lebensztejn"
na odwrocie nalepka "Gallery Moos Ltd., Toronto, Ontario"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
flamaster, papier, 43 x 29,5 cm,
sygn. p.d.: Lebenstein 65 / l.d.: Trophee I
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. dat. p.d.
tusz, akwarela, papier milimetrowy
42x59 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do Eugenio Montale Cinquante ans de poesie
sygn. p.d.
litografia barwna (41/100)
33x22.3 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'Lebenstein 66'
- kolekcja prywatna, Francja
- Sas Cornette de Saint Cyr, Paryż
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Lebenstein 68'
na odwrociu naklejka wystawowa z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Zachęta z wystawy w 1992 roku oraz naklejka transportowa
- zakup bezpośrednio od artysty
- Galeria Opus, Wrocław
- kolekcja prywatna, Wrocław
- Galeria Zachęta, Warszawa, kwiecień - maj 1992
- Jan Lebenstein, katalog wystawy, [oprac. i red.] Małgorzata Kurasiak, Teresa Rostkowska, Galeria Zachęta, Warszawa, kwiecień - maj 1992, Warszawa 1992, kat. 91 (spis prac)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier; 70 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana ołówkiem l. g.: 7/100 Lebenstein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier; 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. ołówkiem nakład: 73/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. ołówkiem nakład: 50/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. p.d.
litografia barwna (41/100)
33x23.5 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. p.d.
litografia barwna (42/100)
32.8x22.5 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia/papier, 49 x 35 cm
sygnowany i opisany ołówkiem śr.d.: '34/100 Lebenstein'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna/papier, 43,5 x 34,5 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.g.: 'Lebenstein', opisany l.g.: '35/100'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna/papier, 33 x 24 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Lebenstein', opisany l.d.: '78/100'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna/papier, 26 x 35 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d. ołówkiem: 'Lebenstein 66', opisany l.d.: '74/80'
Praca pochodzi z teki "Carnet Incomplete" wydanej przez Galerie Gmurzynska z Kolonii