GROTT Teodor (1884-1972)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier; 49 x 34 cm;
sygnowana po prawej strony u góry: Teodor Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
pastel, akwarela, 25 x 33,8 cm (w świetle passe-partout), sygnowany p.d. "Teod.Grott"
Obraz, bardzo stylowy, powstał w późnych latach 1920.
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier
sygn. l.d.: Teod. Grott (1)934.
wym.: 31,5 x 48 cm
GROTT Teodor (1884-1972)
olej, płótno, 61,5 x 51,5 cm; sygn. p.d.: TeoGrott
GROTT Teodor (1884-1972)
olej, tektura, 70 x 100 cm; sygn. l.d.: Teod. Grott/ 1940
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, gwasz, 24 x 33,5 cm
w świetle passe-partout,
sygn. p.d. "Teodor Grott 912"
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, gwasz, karton, 45,5 x 66 cm (w świetle oprawy), nie sygn.
obraz przypisywany artyście
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier; 24 x 31cm w świetle passe-partout;
sygnowany po prawej strony u dołu: Teodor Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
Akwarela, papier, 54 x 43,4 cm w świetle passe-partout
Sygnowany brązowa akwarelą l.d.: Teod Grot(...)
GROTT Teodor (1884-1972)
Róże i japońska figurka, ok. 1930
akwarela, papier,
79 x 59 cm
sygnowana l.g.: Teod Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
olej, płótno dublowane
sygn. l.d.: T. Grott (19)26?
wym.: 115 x 88,5 cm
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela na papierze, 70 x 50,5 cm
sygnowana l.g.: "Teod. Grott"
na odwrocie pieczęć warszawskiego zakładu ramiarskiego