DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x20 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
olej na płótnie
80x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy bok
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Chcę sobie zaufać lecz nie wiem jak (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, pilśnia
90x64 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zawsze te godziny, zawsze ta miłość (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
101x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Biała budka, biały chleb, poranek szczerzy zęby (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
73x54 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Kilka drobnych szaleństw (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
30x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x96 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Księga zawsze otwarta w połowie (2013)
sygn. dat. śr.d.
collage, akryl, płótno
60x47 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dobre jest to, co dzikie i wolne (2013)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
110x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Latarnie gasną szybciej niż noc (2013)
sygn. dat. p.d.
collage, akryl, płótno
60x47 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
81x65 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d., akryl, płótno, 46x38 cm