ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
100x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | NIMFETKA 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | PERSONA NON GRATA 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 73x92 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno 70 X 100 cm,
sygn. p. d. P Z 2012
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
100x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany: `Paulina Zalewska | "Szaleńczy lot" 2012` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d. `P Z 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "STRUNY CZASU" 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. i dat. p.d.: PZ 2012,
sygn., dat. i opis na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 40 x 120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Przedmieście pełne deserów (2011)
sygn.p.d.
akryl, płótno
80x80cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
90x80cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
60x100cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2011`
na odwrociu opisany: ` "FATAMORGANA" | PAULINA ZALEWSKA | 2011`