FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
piórko, tusz, akwarela, papier;
39,3 x 29,3 cm (w świetle oprawy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier, 20,5 x 29,5 cm
sygnowany inicjałem p. d.: `F`
Estymacja: 1 300 - 2 500 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 42 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany inicjałem p.d.: `F`
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 16 x 23 cm
Estymacja: 800 - 1 500 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 27 x 20,5 cm
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Tu będziemy bezpieczniejsi, niż wśród białych
akwarela/papier, 45 x 42,5 cm
sygnowany inicjałem l.d.: `F`
Estymacja: 500 - 800 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier, 21 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 500-1500 zł
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier, 16 x 23 cm
opisany na odwrociu
Estymacja: 800 - 1 200
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Praca na wysokości to nie cyrk, 1970/80-te
offset/papier, 67 x 47,5 cm
Estymacja: 200 - 300
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
I na jawie i we śnie zawsze zgodnie z BHP,
1970/80-te
offset/papier, 67 x 47,5 cm
Estymacja: 250 - 350
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Czego się Jaś nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał, 1970-te
offset/papier, 67 x 47,5 cm
Estymacja: 200 - 300
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Tusz lawowany; wym.: 44,8 x 53,6 cm; nie sygn.; opis kolekcjonerski na odwrocie pp.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 42 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany inicjałem p.d.: `F`
Estymacja: 1 000 - 1 500
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany inicjałem p.d.: `F`
Estymacja: 1 200 - 1 800
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Co robisz? Ustalam lokalizację
akwarela, tusz/papier, 30 x 41,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany inicjałem p.d.: `F`
Estymacja: 1 000 - 1 500
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 48,5 x 35,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany inicjałem śr. d.: `F`
Estymacja: 1 200 - 1 300
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 33 x 23 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 100 - 1 300
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier, 28,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 800 - 1 500
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 30,5 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 900 - 1 500
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 31,5 x 28 cm
sygnowany p. d.: `F`
Estymacja: 600 - 900