WEJMAN Mieczysław (1912 - 1997)
akwaf./akwat., odbicie płyty; 297 x 366 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.
Literatura: jw. (il. str. 31).
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaf./akwat., odbicie płyty: 315 x 290 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.
Literatura: jw. (il. str. 33).
akwaf., odbicie płyty: 145 x 187 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.
Literatura: Madeyski J., Mieczysław Wejman, Kraków 1969, (il.str.18).
akwaforta, odbicie płyty: 146 x 179 mm,
sygn., dat. i tyt. oł.
drzeworyt, akwarela, papier, 52,5 x 33,5 cm (odbitka płyty); u dołu napis autorski: "GRANICA" 1/15 Mieczysław Wejman - 1961 oraz dedykacja w l. d.