1 zł
2 600 000 zł

PICASSO Pablo (1881-1973)

Akty

litografia, papier, 45 x 32 cm (całość);
sygn. p.d. na kamieniu: Picasso

cena wywoławcza: Wykup abonament

PICASSO Pablo (1881-1973)

Głowa II

litografia barwna, papier, 36,5 x 25,5 cm
(w świetle passe-partout); dat. p.g. na płycie 11.6.40

PICASSO Pablo (1881-1973)

Portret Frederica Joliot Curie, 1959

litografia, papier, 63 x 48,5 cm;
sygn. i dat. p.d. na płycie: Picasso / 26.2.59

PICASSO Pablo (1881-1973)

Trzy głowy, 1961

litografia barwna, papier,
64 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na kamieniu p.d.: Picasso / la 4.10.60.

PICASSO Pablo (1881-1973)

Jacqueline, 1958

litografia dwukolorowa, papier,
29,5 x 22,5 (w świetle passe-partout);
30 x 24 cm (plansza);
sygn., dat. i dedykowany w p.g. na kamieniu: 17.5.58 / pour me chere Jacqueline / Picasso; na odwrocie certyfikat autentyczności Jedna z dwóch litografii z książki "Les Dames de Mougins". Wydane w 1964 r. przez Edition Cercle d`Art w Paryżu, odbitka: Mourlot Frřres; por.: katalog Goeppert & Cramer, ed. Cramer 1983, nr 127.

PICASSO Pablo (1881-1973)

Dzbanek hiszpański (Kura), 1954

ceramika dekorowana rytem i malaturą; szkliwiona,
20.5 x 25 cm
na dnie po stronie zewnętrznej dwa stemple: 1. EDITION | PICASSO; 2. MADOURA;
ponadto napis ciemną farbą: EDITION | PICASSO | 38 | 200 | MADOURA

PICASSO Pablo (1881-1973)

Bukiet, 1958

litografia barwna, papier,
59,5 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 21.4.58

PICASSO Pablo (1881-1973)

Głowa II

(w świetle passe-partout);
dat. p.g.: 11.6.40

PICASSO Pablo (1881-1973)

Taniec, 1961

litografia barwna, papier,
60 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 25.7.61

PICASSO Pablo (1881-1973)

Don Kichote

litografia, papier,
51,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d. na kamieniu: Picasso

PICASSO Pablo (1881-1973)

Bukiet (1958)

sygnowany, datowany na kamieniu p.d.
litografia barwna
58x42

PICASSO Pablo (1881-1973)

Colombe volant (A L`Arc-en-Ciel), 1952

litografia barwna,
503 x 655 mm,
sygn. oł. p.d.: Picasso, oraz na pł. p.d.: Picasso; 10.10.52, odb. nr : 168/200.Stan zach.: w dolnej środkowej części rozdarcie sięgające ok. 3 cm w głąb kompozycji. Na odwrocie ślady po taśmie klejącej.Lit.: Mourlot 214; Bloch 712

PICASSO Pablo (1881-1973)

Taniec, 1959

litografia, papier,
63,5 x 48,5 cm;
sygn. i dat. l.g. na kamieniu: Picasso / 17.II.59

PICASSO Pablo (1881-1973)

Tańczący krąg (1961)

litografia barwna
65x49.5

PICASSO Pablo (1881-1973)

Taniec Salome, 1959

litografia, papier,
67 x 51 cm;
dat. i sygn. p.d. na kamieniu: 6.I.59 / Picasso

PICASSO Pablo (1881-1973)

Gołąbek pokoju, 1961

litografia barwna, papier czerpany,
48 x 53 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 28.12.61

PICASSO Pablo (1881-1973)

Głowa

litografia barwna, papier,
36 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);
dat. l.g.: 11.6.40;
druk Mourlot Freres rok 1954, wyd. Cercle d`Art Editeur

PICASSO Pablo (1881-1973)

Macierzyństwo (1963)

sygnowany, datowany na kamieniu l.g.
litografia barwna, tinta
50.5x39

PICASSO Pablo (1881-1973)

Kogut

sygnowany na matrycy p.d.
serigrafia
52.5x40.6

PICASSO Pablo (1881-1973)

Wnętrze, 1959

litografia barwna, papier,
25 x 40,5 cm (w świetle passe-partout);
dat. l.g. na kamieniu: 8.II.59.II

liczba obiektów: 250