ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wenus i Amor z Księżycem, ok. 1919
olej, tektura; 34 x 49cm;
sygn.p.g.: Aneri
Staś i Haneczka przy fortepianie, ok. 1946
olej, tektura; 47,3 x 61,5cm;
sygn.p.d.: aneri
Pejzaż jesienny I - Kalwaria, 1970
olej, tektura; 32 x 48cm;
sygn.p.d.: aneri
Pejzaż jesienny II - Kalwaria, 1970
olej, tektura; 34,5 x 49cm;
sygn.p.d.: aneri
Drzewa - widok serpentyn drogi do Szczawnicy, 1961
olej, tektura; 51,5 x 35cm;
sygn.l.d.: aneri/1961
Wesołe miasteczko jesienią, ok. 1946
olej, tektura; 34,5 x 49,5cm;
sygn.p.d.: aneri