FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
olej, płótno;
100 x 100,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ N 30 1963
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, 68x71 cm
olej, płótno, 133 x 132,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR 1967/ M 38/ 52 x 52"
pastel, papier, 49,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Fangor 71
litografia barwna, papier, 24,5 x 24,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Fangor 1968; numer l.d.: 22/50
gwasz, karton
sygn. oł. p.d.: Fangor 64
28 x 22 cm
Kredka, papier, 21 x 27 cm;
sygn.: p.d.: Fangor 61
technika mieszana, zdjęcie, olej, papier, płyta, 120 x 120 cm; sygn. p.d.: Fangor; opisany na odwrocie: FANGOR / 1967 - 2006 / "STRUKTURY 1"
olej, płótno, 107 x 107 cm
sygn. na odwrociu: FANGOR / MI. 1972 / 42 x 42"
pastel/papier, 69 x 49,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `Fangor 72`
pastel/papier, 49,5 x 69,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `Fangor 71`
serigrafia barwna, papier
67 x 67 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: M 74 - 20/50 p.: Fangor 1970/2001
serigrafia barwna, papier
67 x 67 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: M 5 - 14/50 p.: Fangor 1966/2001
olej, płótno, 98 x 68,5 cm;
sygn. na odwrocie: Józkowi na pamięć lat błękitnych 59-60 Wojtek
olej, płótno
60 x 60 cm
sygn. na odwrociu: FANGOR/M10 1968
olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
FANGOR / N 30 1963
olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie: FANGOR / N 30 1963
pastel, papier, 49,5 x 69,5 cm
(w świetle passe-partout); nie sygn.