ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
olej, tektura, 25 x 20,5 cm;
sygn. l.d.: S. Eleszkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 26 x 36
sygn. p.d.: S E
olej/karton, 17,8 x 12,5 cm
sygnowany p. d.: `E. S.`
olej/tektura, 78 x 56 cm
sygnowany p. d.: `S. Eleszkiewicz`
olej, płótno
59 x 72,5 cm
sygn. l.d.: S.Eleszkiewicz
technika mieszana, tektura
25 x 33 cm
sygn. p.d.: S.E. na odwrociu: długopisem Eleskiewicz [sic], 28,51
olej, tektura,
46 x 61 cm
sygnowany l.d.: S. Eleszkiewicz
Długopis, ołówek, papier; 14 x 21,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: S. E.
Ołówek, papier; 14 x 20,2 cm w świetle
Sygnowany p. d.: S. E.
Ołówek, papier; 14,2 x 17 cm w świetle
Sygnowany p. d.: S. E.
olej, tektura, 65 x 54 cm;
sygn. l.d.: S. Eleszkiewicz
olej, tektura, 65 x 54 cm;
sygn. l.d.: S. Eleszkiewicz
Olej, płyta; 56 x 43 cm
Sygnowany p. d.: S. E.
Na odwrocie pieczątka: POSK 233-246 KING STREET | LONDON WE... (napis nieczytelny) | TITLE ELESZKIEWICZ | MEDIUM... | REG. No 94
technika własna, papier na tekturze,
29,6 x 21 cm; sygn. p.d.: SE
Na odwrocie nalepka wystawowa z LIPERT GALLERY w
Nowym Jorku z 1986 r.
oparty o stół
olej, tektura, 50 x 65 cm
olej, deska, 15,5 x 21,5 cm;
sygn. p.d.: S. Eleszkiewicz
na odwrocie nalepka z nr 6.
czarna kredka, węgiel, papier,
45,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. S.E.; na odwrocie pieczęć z wystawy w
londyńskim Polskim Ośrodku Społeczno - Kulturalnym
(POSK) nr 255 oraz tytuł: Horses
Olej, płyta;
56 x 43 cm
Sygnowany p. d.: S. E.
POD CZERWONĄ PARASOLKĄ (PARA Z PARASOLKĄ)
Olej, płyta;
22 x 35 cm
Sygnowany p. d.: S. Eleszkiewicz
Na odwrocie napis: "THE COUPLE WITH UMBRELLA", pieczątka: POSK 233-246 KING STREET | LONDON WE... (napis nieczytelny) | TITLE ELESZKIEWICZ | MEDIUM... | REG.? 86 oraz nalepka papierowa: 14 S. Eleszkiewicz | "The Couple with | Umbrella"| ? 165.00