1 zł
2 600 000 zł

SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)

Anielka z lalką

olej, tektura, 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

ORKA

Olej, tektura; 24 x 34 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz

CHŁOPCY PASźCY GĘSI

Olej, płótno; 30 x 50 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz

Scena rodzajowa

Olej, płótno, tektura, 19 x 27 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz

Ucieczka przed wilkami

Olej, tektura, 42,5 x 67,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz [1]909,
na odwrocie pieczęć składu malarskiego Aleksandrowicza Kraków Basztowa

Portret dziewczyny

olej, płótno,
30 × 47 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: Setkowicz

Estymacja: 7 500 - 9 000 zł

Z polskiej wsi

akwarela, gwasz/papier, 28,5 x 48 cm
sygnowany p.d.: `A. Setkowicz`

Odwrocie:
papierowa naklejka wystawowa z Krakowa z tytułem obrazu

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Na wozie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 15 x 29,5 cm w świetle p-p
sygn. l. d.: A.Setkowicz

Rozmowa przed chałupą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego z Katowic: Robert Schnabel- mistrz szklarski

Przy saniach

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: A.Setkowicz
na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego z Katowic Robert Schnabel- mistrz szklarskiego

PASTUSZKOWIE PRZY OGNISKU

Płótno naklejone na tekturę; 24,5 x 16,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz

Matka Boska Zielna

olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 48 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz

Gęsiarka

olej, płótno, 23 × 14 cm
sygn. l. d.: A.Setkowicz

5 500 - 7 500 zł

Przy ognisku

olej, płótno, 19 x 27,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz

Na łące

olej, płótno, 19 x 27,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz

Wyjazd do miasta

Olej, płótno dublowane, 50 x 101 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz

Wyjazd na polowanie, 1911

olej, tektura; 48,5 x 67 cm
sygn. l.d. A.Setkowicz 911

Estymacja: 12000 - 14000 PLN

Sanie na skraju wsi

sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
16x31.5 cm

Powrót saniami do wsi

sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
16.5x32.5 cm

Sanie na drodze

sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
26.5x47.5 cm

liczba obiektów: 613