JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej/tektura, 81 x 64 cm
sygnowany p. g.: "Jarocki | 30"
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, pastel/ papier, wym.: 39 x 32 cm
sygn. p.d.: monogram wiązany, 1914
JAROCKI Władysław (1879-1965)
sygnowany p.śr.
kredka, papier
43.8x59.8
JAROCKI Władysław (1879-1965)
sygnowany l.d.
kredka, papier
44x48.8
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
autolitografia z teki graficznej "Lamusa", 1912, wym. w świetle passe-partout: 46,5 x 63 cm
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, płótno; 50,2 x 70 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: Wład Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwaforta, 495 x 390 mm, n/s. Na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez Annę Jarocką.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Widok na Barbakan i Bramę Floriańską
akwarela , papier
sygn. p.d.: Wł. Jarocki 1924
wym.: 39,5 x 61,5 cm
JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia , wymiary płyty: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia, 640 x 480 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia barwna, wymiary płyty: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Jordan I, 1912 (Święto Jordanu)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia barwna, wymiary płyty: 640 x 480 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.