KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
Akwaforta; wym.: 170 x 112 mm; sygn. oł. p.d.: J. Kraupe 47, l.d.: "Babka".
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwaforta; wym.: 182 x 142 mm; sygn. p.d.: JKraupe 1946, tyt. l.d.: "Widok w Lesznie".
Miedzioryt; wym.: 177 x 86 mm; sygn. p.d.: J. Kraupe 46, tyt. l.d.: "Kopia z Dürera", odb.: 2/20.
Akwaforta; wym.: 83 x 99 mm; sygn. oł. p.d.: J. Kraupe 46; tyt. l.d.: Oczekiwanie rywala.
akwarela,
62 x 49 cm,
sygn.
Metamorfozy. Księga przemian I-XVIII, 1997
Cykl 18 linorytów barwnych;
wym.: 700 x 500 mm;
sygn. oł. p.d. J. Kraupe 1997, l.d. tytuł. Odbitki autorskie.
Monotypia, ręcznie kolorowana;
wym.: 385 x 620 mm;
sygn. p.d.: J. Kraupe 1961.
Akwatinta;
wym.: 133 x 178 mm;
sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1948, l.d.: Pożegnanie akwatinta.
Akwatinta;
wym.: 175 x 123 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Kraupe 1947; l.d.: Wróżka. akwatinta.
Olej, płótno;
wym.: 100 x 86 cm;
sygn. p.d.: J. Kraupe.
olej/płótno
70 x 49,5 cm
Oratorium Jana Sebastiana Bacha, 1969
monotypia, płótno,
51 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: `J. Kraupe 1969`; l. d. tytuł autorski
Jesienne divertimento, 2005 r.
olej/płótno,
100 x 58 cm
sygnowany p.d.: `J. Kraupe`
opisany na odwrociu: `JANINA KRAUPE | JESIENNE DIVERTIMENTO | OLEJ 2005`
technika własna, 69,5 x 40 cm
tytuł l.d.; sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1969
akwarela, papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kraupe
tusz, pędzel, pastel, papier, 49,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
gwasz/papier,
19,5 x 26 cm
sygn. i dat. l.d. J. Kraupe 1941