BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
olej, płótno, 68 x 85 cm;
sygn. l.d.: Borysowski 932
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura 23,7 × 30,5
sygnowany u dołu po lewej: "Borysowski",
na odwrocie ołówkowe zapisy własnościowe
olej, tektura 24 × 38
sygnowany u dołu po lewej: "Borysowski"
na odwrocie, ołówkiem: "Uhorsk Wołyń pow. Krzemieniec".
Technika własna graficzna, papier, średn. 49,5 cm; (koło)
Sygn. u dołu St Borysowski
olej na tekturze,
31 x 24,5 cm
sygnowany u dołu po lewej "Borysowski"
olej na płótnie/ sklejka,
wymiary: 60 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: Borysowski 32
PEJZAŻ MIEJSKI, lata 30. XX w.
olej na sklejce, 60 x 79 cm,
sygnowany l. d. "Borysowski", na odwrocie naklejka Salonu Obrazów i Dzieł Sztuki L. Błasiak w Krakowie Stradomska 18
monotypia, linoryt,
sygn., tyt. i dat. oł. Odb. nr 2/15. Grafika po konserwacji. Brak górnego marginesu ?.
olej/płyta, wymiary: 76 x 59 cm
sygnowany prawy góra: "Borysowski 932"
olej, sklejka, 59 x 70 cm; dedykacja autorska p.d.: Kultura i Sztuka niech / będą
Twoim mottem życia / Kochanemu Zbysiowi w dniu chrztu ofiarowuję / Borysowski.
olej na płótnie, 45 x 55 cm, sygnowany po prawej u dołu "Borysowski" i dedykacja