SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
Olej, płótno, 321 x 91 cm, (w ramie stelażowej)
Sygn. u dołu: SK / 928
Poz. 57 - 62: cena wywoławcza 400 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 321 x 111 cm, (w ramie stelażowej)
Nie sygnowane
Olej, płótno, 322, 5 x 124 cm (w ramie stelażowej)
Sygn. l. d.: SICH
Olej, płótno,
320, 5 x 137 cm
Sygn. z prawej: SICHULSKI/LWÓW 1928
olej, płótno dublowane, 84 x 118 cm;
sygn. p. g.: Sichulski (końcówką pędzla w farbie);
obraz po konserwacji (w załaczeniu opis konserwatorski)
olej na tekturze, 53, 5 x 77, 5 cm,
sygnowany l. d. "Sich934"
ołówek, akwarela, pastel na tekturze, 89, 2 x 62 cm,
sygnowana l. g. "Sich917"
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. p.d.: 1933 Sichulski
Martwa natura z kwiatami i porcelanowymi świecznikami
akwarela, gwasz, pastel, papier
69 x 97,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Sichul / 1931
MARTWA NATURA KWIATOWA WE WNĘTRZU
olej na tekturze, 52 x 70 cm, sygnowany l.g. "Sich".
J.Sosnowski i W.Ordon-Sosnowska w Bolesławie Śmiałym.
Litografia na ark. 34,3x27,3 cm (Rycina z "Teki Melpomeny", Kraków 1904. Sygn. na kamieniu pod kompozycją z prawej "Sich 904". Wobec protestu sportretowanych artystów została wycofana z nakładu, kamień i znaczną część wykonanych odbitek zniszczono. Powierzchnia ryciny nieco zakurzona, wymaga odczyszczenia. Rzadkie)
pastel, tektura,
64,5 x 49,5cm,
sygn. p. g.: KSich / 910. Przy lewym górnym marginesie ubytek tektury długości ok. 5 cm. Na odwrocie w l.d. rogu tektury niebieska drukowana naklejka: R. Aleksandrowicz / Kraków / pl. Matejki L.1 / Skład papieru i / przyborów malarskich. / (atramentem) K. 1.40 .
litografia;
wym. planszy 585 x 450 mm;
sygn. pł. p.g.: Sichul. Grafika z teki graficznej "Lamus".
Odbito 150 egzemplarzy (nakład jednorazowy, płyty zniszczono);
odbitka po konserwacji.
litografia;
wym.: 635 x 450 mm;
sygn. na płycie p.g.: Sichul.
Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
olej, płótno,
100 x 90 cm;
sygn. p.d.: 1933 Sichulski
STARZEWSKI, REDAKTOR CZASU (karykatura), 1917
akwarela, tusz, pastel na tekturze,
90 x 62,8 cm, sygnowana p.d. "Sich917"