GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel, papier,
49 x 34 cm,
sygn. p.d.: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier jasnobrązowy, 51 x 71 cm;
sygn. p.d.: St. Górski
Pastel, papier; 47 x 30,5 cm
Sygnowany po. d.: St. Górski
pastel, papier, 48 x 64,5 cm;
sygn. p.d.: St Górski
pastel/karton, 50 x 35 cm
sygnowany l. g.: `St. Górski`
pastel/karton, 47,5 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `St. Górski`
pastel na tekturze,
48 x 68 cm w świetle ramy,
sygnowany p.d. "St. Górski",
z lewej strony plamy
pastel/papier, 62 x 49 cm
sygnowany l. d.: "Stanisław Górski"
Pastel, tektura; 49,2 x 35,3 cm
Sygnowany czarnym pastelem l. d.: St. Górski
PORTRET HUCUŁKI W CZERWONEJ CHUSTCE
Pastel, tektura; 50,3 x 35,2 cm
Sygnowany czarnym pastelem l. śr.: St. Górski
pastel, papier,
wym.: 63 x 46,5 cm
sygn. p.d.: St. Górski;
Po konserwacji
pastel, tektura,
50 x 68,5 cm;
sygn. p.d.: St. Górski na odwrocie na ramie stempel z datą 24.4.1929
sygnowany p.g. i sygnowany p.d.
pastel, tektura
34.9x24.5 i 34.4x25
pastel, papier
51x36 cm
sygn. p.d.: St. Górski
Na odwrocie naklejka salonu sztuki "Achilleion" w Białej k/Bielska