CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
rzeźba, brąz, kamień, wys. 50 cm, 2003
Chromy Bronisław - ur. 1925. Emerytowany prof. Wydziału Grafiki.
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, papier, 50,5 x 73 cm (w świetle passe-partout);
granit, brąz patynowany;
70 x 40 x 172 cm;
34 x 10 x 110 cm
granit, brąz patynowany (zielony),
25 x 10 x 34 cm
46 x 18 x 27 cm
olej, płótno, 80,5 x 110,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: B. Chromy 98
olej na płótnie, 60 x 80,5 cm, sygnowany p.d. "B. CHROMY 98"
rzeźba, kamień, brąz, dł. 30 cm, wys. 14 cm, sygn.
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: 2002 B. CHROMY