MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płotno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Paesaggio XXV"
Gelato sulla terrazza a San Gimignano
olej, płótno, 110 x 140 cm
sygn. na odwrocie
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
40x35 cm
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
50x90 cm
olej na płótnie 30x60 cm,
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
olej/płótno, 30 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2015 | ``Paesaggio VIII`` `
Il cielo appeno sopra la terra, 2014
olej, płótno, 70x 60 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski "Il cielo appeno sopra la terra" 2014
olej, płótno, 40 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski - olej - 2015 - Toskania
olej na płótnie 80x120 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski - olej- 2014
olej na płótnie, 100x70 cm
olej, płótno 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski 2015
olej/płótno, 35 x 45 cm
na odwrociu opisany
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015 "Toskania LII"
olej, płótno, 50 x 60 cm
2014
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski 2014 "dall` inizio alla fine"
akryl, płótno, 100 x 150 cm
2011
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski akryl 2011
Il cielo appena sopra la terra, 2014
olej na płótnie,
60x70 cm,
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 "il cielo appena sopra la terra"