ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.p.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA NOTHING THREE TIMES 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "POWRÓT AFRODYTY" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Trzy metry nad niebem, 2013 r.
akryl, olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "TRZY METRY NAD NIEBIEM" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, olej, płótno,
120x80,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, olej, płótno,
80x120,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, olej, płótno,
80x100,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. i dat. p.d.: PZ 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Wyprawa na wyspę Rossa, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | WYPRAWA NA WYSPE ROSSA 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d.: PZ 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013``
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "SAMSARA" 2013``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2013
sygn. l.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
60x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
70x60 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, collage, płótno,
70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "PARKAN ŚWIADOMOŚCI" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
70x100 cm