ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
piórko, tusz, gwasz, deska;
29x19 cm (w świetle oprawy);
napis l. g.: nieczytelny
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie l.d.
olej, tektura
43x35.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
fotografia, tektura
27.8x19.8 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.dat. l.d.
olej, tektura
19x25 (w świetle passe-partout) cm