TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno,
36.5 x 52 cm
na odwr. na płótnie napis autorski: LTarasewicz 1982 R | Bułgaria
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
linoryt
wym.: 290 x 400 mm (plansza 500 x 700 mm)
sygn. oł. p.d.: L. Tarasewicz 1984/2000; odb. nr 16/30.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
linoryt
wym.: 290 x 400 mm (plansza 400 x 510 mm)
sygn. oł. p.d.: L. Tarasewicz 1984/2000; odb. nr 17/30.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
tynk akrylowy, strukturalny/deska
50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `L. Tarasewicz 2008 / 50 x 50`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
serigrafia barwna, ręczna/papier,
68 x 68 cm (w świetle oprawy)
70 x 70 cm (arkusz)
nr, sygn. i dat. u dołu: `25/30 L. Tarasewicz 2002`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
68 x 68 cm (w świetle oprawy), 70 x 70 cm (arkusz)
nr, sygn. i dat. u dołu: `12/30 L. Tarasewicz 2002`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
technika własna, akryl, sklejka,
50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
technika własna, akryl, tynk akrylowy, sklejka,
obraz złożony z 4 części, każda: 34 x 34 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2008 oraz autorska instrukcja rozmieszczenia prac
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Kompozycja zielono-czerwona, 2001
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x 50 / 2001
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno,
130.5 x 190.2 cm
Na odwr. na płótnie napis autorski: L.Tarasewicz 1995
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
tynk akrylowy, akryl/deska,
50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `L. Tarasewicz 50 x 50 / 2003`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
technika własna, olej, sklejka, 50 x 50 cm;
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 190 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: `LEON TARASEWICZ 1993 | WKZ - 5333/18/93/ poz.5`
na krośnie nalepki: `TLL 9300/ Leon Tarasewicz | ohne Titel | 1993 | Öl auf Leinwand | 190 x 130 cm` oraz `GALERIE NORDEHAKE | Galerie Nordenhake AB FREDSGATAN 12/ S-1152 STOCHOLM SWEDEN | LEON TARASEWICZ | "UTAN TITEL" 1993/ 190 x 130 cm/ olja pä duk`; Wystawiany: Galerie Nordenhake, Sztokholm, listopad - styczeń 1996 (1993?)
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 170 x 260 cm (dyptyk);
sygn. i dat. na odwrociu: L. Tarasewicz Värnänas 1985
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno
50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x50 / 2001
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Kompozycja niebiesko-żółta, 2001
olej, płótno
50 x 50 cm,
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
tynk akrylowy, akryl/deska,
50 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `L. Tarasewicz 2006 akryl, tynk akrylowy / 50 x 50 / 7`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno,
50,5 x 65 cm
sygn. i dat. na odwrocie `Leon Tarasewicz 1986`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
nr, sygn. i dat. u dołu: `17/30 L. Tarasewicz 2002 r.`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz / 2000.