MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Akwarela na papierze 51,5 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.g. - "Franciszek Maśluszczak / 2001"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela na papierze 43 x 55 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Franciszek Maśluszczak / 2002"
akwarela,
30x22 cm
akwarela, papier, 28,3 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. g.: Franciszek Maśluszczak/2003; napis l. g. : ŻYCIE
Akwarela na papierze 52 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.g. - "Franciszek Maśluszczak 2001"
Akwarela na papierze 55 x 40,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "2003 Franciszek Maśluszczak"
olej, płótno, 38 x 46 cm; sygn. i dat. l. d.: F. Maśluszczak 1984, opisany na odwrocie
akwarela, papier, wym.: 35 x 26 cm
sygn. p.d.: Franciszek Maśluszczak
LIPCOWY SZUM DNIA W PRZEGORZAŁACH, 2001 r.
Akwarela na papierze 53 x 40 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany śr. - "Franciszek Maśluszczak 2001"
Akwarela na papierze 44 x 57 cm
Sygnowany p.g. - "Franciszek Maśluszczak 2002"
Pan Wacław z Międzyzdrojów, 2002
akwarela
wymiary: 27x44,7 cm
akryl, płótno, 65 x 50 cm; sygn. i dat. l. d.: Franciszek Maśluszczak 1998,
na odwrocie nr katalogu autorskiego: 1568/103
akwarela
41x27 cm
akwarela, 26,7x37,8 cm
akwarela, 49,5 x 31 cm