EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
flamaster czarny, papier; 26 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
litografia/papier, 40 x 35 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `E.Eibisch`
Estymacja: 1 200 - 1 800
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 81 x 62 cm
Na odwrocie nalepka:
Muzeum Lubelskie w Lublinie/ Wystawa "Mnie interesuje tylko malarstwo/ Eugeniusz Eibisch 1896-1987. 12.X.2007 - 15.XII.2007
Wystawiany: Wystawa "Mnie interesuje tylko malarstwo. Eugeniusz Eibisch 1896-1987, 12.października 2007 - 15. grudnia 2007
Estymacja: 45000-50000 zł
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, tektura; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie stempel miejskiego konserwatora zabytków w Krakowie z lutego 1970 roku
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 51 × 68 cm
sygn. p. d.: Eibisch
na odwrocie nalepka z TPSP w Krakowie
oraz napis: dla Wiktor (ii) Hertz/Eibisch
Estymacja: 29 000 - 35 000 zł
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Pół-akt kobiecy we wnętrzu, 1950
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygn. p.d Ebiche
Estymacja: 75.000 - 85.000 zł
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej, płótno, 72 x 53 cm
sygn..l.d. p.d. Ebische
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Pejzaż z Kudowy z bramką, 1946
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
Na odwrocie na krośnie malarskim nalepka wystawowa z Muzeum Narodowego w Warszawie, Galeria Malarstwa Współczesnego.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Cyklameny w doniczce, ok. 1960
flamaster czarny, papier, 39 x 45 cm (w świetle oprawy);
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 86 x 66 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Obraz reprodukowany w: Wielka Encyklopedia Powszechna PWN, T. 6, Warszawa 1965, tablica barwna po s. 824 - Malarstwo VII, tu z tytułem "Rudowłosa". Obraz ze znanej kolekcji Karola Zolicha w Krakowie.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
sygn. l.d.: "Ebiche"
53 x 66 cm
proweniencja: Ancienne Collection Zborowski