SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela/papier, 15,5 x 23 cm
sygnowany l.d.: `A. Setkowicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ol/pł. Wymiary : 46 X 96,5 cm.
Sygnowany l.d. A. Setkowicz.
olej, płótno dublowane; 17 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 31,5 x 17 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
Olej, tektura, 34x 48,5 cm,
sygn. l.d.: A.Setkowicz
PEJZAŻ ZIMOWY Z LUDŹMI PRZY SANIACH
Akwarela, papier; 15 x 30 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: Setkowicz
akwarela, tektura, 16 × 32 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
na odwrocie fragment owalnego stempla: MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH / R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, UL. BASZTOWA 12
akwarela, papier naklejony na sklejkę,
15,5 × 30,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz (ołówkiem)
olej, tektura, 42,5 x 67,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę, 31 x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 15,5 x 31,5 cm w świetle oprawy
sygn.l.d.: A.Setkowicz
na odwrocie pieczęć z Magazynu Przyborów Malarskich R.Aleksandrowicza w Krakowie (ul. Basztowa 11).
Estymacja: 3000 - 3500 zł
akwarela, papier; 17 x 33 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz;
na odwrocie stempel składu materiałów malarskich Róży Aleksandrowicz z Krakowa, ul. Basztowej 11
olej, płótno; 44 x 94 cm
sygn. l.d. A.Setkowicz
Estymacja: 14000-16000 PLN
olej, tektura; 33,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz