MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, wym.: 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: K. Mackiewicz
olej, sklejka, 37 x 53 cm;
sygn. l.d.: K. MACKIEWICZ
olej, płótno,
65.5 x 92.5 cm
sygn. p.d.: K. MACKIEWICZ
olej, płótno
60.5 x 81.5 cm
sygnowany p.d.: K. MACKIEWICZ
Na krośnie nalepka łódzkiego zakładu stolarskiego Benedykta Pączka, na ramie stempel łódzkiej pracowni pozłotniczo-ramiarskiej Longina Krężlewskiego.
olej, płótno, 114,5 x 146 cm;
na odwrocie na blejtramie tytuł: "Miasto" (ołówkiem);
w załączeniu zdjęcie z potwierdzeniem autentyczności przez syna artysty
olej, płótno naklejone na tekturę,
59.5 x 75 cm
sygnowany l.d.: K. MACKIEWICZ
Na odwrocie nalepka Fine Art Galleries T.Eaton z Kanady (z nazwiskiem autora, tytułem obrazu "Winter Forest Whit River" i numerami 14641 oraz G 141).
Na plecach napisy tuszem: 14641, G 141. 5000
olej/płótno, 95 x 84 cm
na odwrocie szczątkowo zachowana naklejka wystawowa; obraz był eksponowany w Londynie w 1975 r. i w Łodzi w 1977 r.
olej/płótno, 65 x 81,5 cm
sygnowany p. d.: `K MACKIEWICZ | Paris`
olej, płótno, 100 x 114 cm;
sygn. p.d.: K. MACKIEWICZ
olej, płótno,
58.2 x 92.5 cm
sygnowany p.d.: K. Mackiewicz | 1940 - 19(..)
olej, płótno; 100 x 105 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: K Mackiewicz
na odwrocie na ramie dwie nalepki wystawowe: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor Mackiewicz Konstanty | Tytuł dzieła Przeprowadzka | Rodzaj dzieła olej Cena | Podpis autora
EXPOSITION INTERNATIONALE - PARIS 19 | Nom et prnom: | Titre de l`oeuvre: | Prix de vente: | SECTION DE POLOGNE
olej, płótno, 54 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: K. MACKIEWICZ