GROTT Teodor (1884-1972)
Wnętrze Kościoła Mariackiego, 1911
litografia barwna, wym.: 415 x 295 mm, sygn. pł.: Teod. Grott 911. Grafika z teki XI Zjazd Lekarzy i Przyrodników Polskich w Krakowie 1911, Lit. M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994, poz. 13.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela na brystolu (filigran "RS ENGLAND 1935"),
57,5 x 35 cm, sygnowana l.d. "Teod. Grott"
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/tektura, 89 x 65 cm
sygnowany p. g.: `Teod. Grott`
GROTT Teodor (1884-1972)
Projekt tkaniny ozdobnej z herbami
akwarela, gwasz, kalka naklejona na papier,
29 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: projektował Teod Grott (ołówkiem)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier,
32 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Teod Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, 29,8 x 45,6 (w świetle passe-partout)
sygn. l. d.: Teod Grott / Ville Franche
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, 35x49,5 cm
Sygnowana p. d. `Teo Grott 960`
GROTT Teodor (1884-1972)
Wnętrze kościoła Mariackiego, 1911 r.
chromolitografia barwna/papier
41 x 30 cm (wświetle passe- partout)
sygnowan u dołu: `Teod. Grott 911`
GROTT Teodor (1884-1972)
Akwarela, papier naklejony na tekturę;
32,7 x 58,2 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. d.: Teod. Grott 915
Na odwrociu nalepka: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIEKNYCH W KRAKOWIE | 1916 NR 0200 | AUTOR Grott Teodor | DZIEŁO p. t. Ogród kwiatowy |RODZAJ akwarela; oraz odręczny napis Kwiatowy ogród |
GROTT Teodor (1884-1972)
Akwarela, papier;
24,4 x 32,3 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany brunatną akwarelą p. d.: Teodor | Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
chromolitografia/papier, 41 x 30 cm (w świetle passe- partout)
sygnowany u dołu: "Teod. Grott 911"
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia
190 x 330 mm,
sygn. p.d.: Teod. Grott 910, l.d.: Krzywiec
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia
200 x 320 mm,
sygn. p.d.: Teod. Grott 1910
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia,
220 x 330 mm,
sygn. oł. p.d.: Teod. Grott 910
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia,
190 x 240 mm,
sygn. oł. p.d.: Teo. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, 1918 r.
68,5 x 96,4 cm
Sygnowany p. g.: Teod Grott 918
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, tektura, wym.: 26 x 44,3 cm,
sygn. l.d.: Teod. Grott 911