JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Przy sianokosach, projekt okładki do wierszy Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
akwarela, collage/papier, 17,5 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Przy sianokosach, podwójny projekt ilustracji do wierszy Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
akwarela, collage, tusz/papier, 17,5 x 50 cm
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
akwarela, collage, tusz/papier, 17,5 x 50,5 cm
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Kołysanki, projekt okładki oraz ilustracja do wierszy Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
akwarela, collage/papier, 17,5 x 24,5 cm
praca dwustronna, na odwrociu okładki ilustracja
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Kołysanki, dwustronny projekt ilustracji do wierszy Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Kołysanki, dwustronny projekt ilustracji do wierszt Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
akwarela/papier, 17,5 x 24,5 cm
JANKOWSKA Liliana (ur. 1930)
Kołysanki, projekt ilustracji do wierszy Józefa Czechowicza, lata 60. XX w.
akwarela, ołówek, tusz/papier, 17,5 x 24,5 cm